11 października 2014

Tarot – VIII buław

VIII buławTarot – VIII buław

O ile poprzednia karta czyli VII buław była już dla mnie nie jasna, o tyle VIII buław jest jeszcze bardziej niejasna. Nie ma na tej karcie żadnej postaci, są tylko buławy. Ciężko jest tutaj opisać taką kartę czy dopiero Ją zinterpretować, ale się postaram

Wygląd karty:

Na karcie możemy zauważyć VIII buław, które są ułożone jedna nad drugą, żadna z tych buław nie dotyka wcześniejszej. Ciekawym jest fakt iż owe buławy są jakby podzielone na 3 grupy, na samej górze koło siebie są 4 buławy, potem 2 i na dole 2.  Krajobraz owej karty jest dosyć prosty, ledwie widać zarys rzeki oraz pełno zieleni wraz z małym pagórkiem.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, jesteś na dobrej drodze do zakochania się, niemniej jednak czeka Cię etap zauroczenia. Jeżeli jesteś w związku, między Wami sytuacja się poprawi, dobrze by było gdybyście może zaplanowali jakąś wspólną wycieczkę?

W finansach:

Jeżeli przez długi okres czasu nic się nie działo w Twojej firmie, nie martw się za niedługo zobaczysz zmiany, w firmie zacznie się wszystko zmieniać a Tobie tylko chciałbym życzyć abyś szedł z falą.

W zdrowiu:

Zdrowie będzie Ci dopisywało, nie ma jakichś większych problemów. Niemniej jednak dobrze by było pomyśleć o bardziej zdrowym odżywianiu się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *