25 grudnia 2014

Tarot – VIII Kielichów

VIII kielichówTarot – VIII kielichów

Kolejna karta z królestwa kielichów która jak dla mnie wygląda dosyć tajemniczo, czasami patrząc na tak małą ilość szczegółów myślę jak taką kartę zinterpretować ale jakoś znajduję to co powinienem. Zresztą sami sprawdźcie.

Opis karty:

Na karcie na pierwszym planie przede wszystkim widzimy 8 kielichów, ułożone są one na dole karty, powyżej na środku, widać mężczyznę, zapewne wędrowca ponieważ podpiera się kijem, przemierza on ląd a raczej półwysep bo tak wygląda ów krajobraz, najdziwniejszym symbolem jest tutaj księżyc, ponieważ wygląda on tak jakby był w dwóch fazach, jedna z nich jest to księżyc w pełni który wygląda jakby spał ( namalowana twarz ) oraz druga faza to sierp księżyca po lewej stronie księżyca w pełni.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, prawdopodobnie będziesz się z kimś spotykał, ale nie będzie to długotrwały związek, miniecie się charakterami, nie dopasujecie się tak jak byś tego chciał. Nie rób nic czego nie chciałbyś żałować.
Jeżeli jesteś w związku, zwróć uwagę na to co się dzieje koło Ciebie. Czy jesteście zgodnym związkiem? Czy przetrwacie nawet najgorsze chwile ? jeśli tak to będzie wszystko dobrze, jeśli jednak nie, niestety ale niedobrane pary się rozejdą.

W finansach:

Karty nie są dla Ciebie przychylne, jeżeli Ci się powodziło, będziesz musiał teraz zacisnąć pasa, ponieważ dobra passa nie może trwać wiecznie, być może jest to wynik nieporozumień albo coś innego. Niemniej jednak pogódź się z tym że Twoja sytuacja jest zagrożona.

W zdrowiu:

Jeżeli do tej pory wszystko było dobrze, być może nic się nie stanie, ale karta ta mówi o tym iż istnieje ryzyko choroby, nie koniecznie musi to być coś poważnego, ale upadek zdrowia niestety jest możliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *