1 stycznia 2015

Tarot – VIII Mieczy

VIII MieczyTarot – VIII Mieczy

To już ósma karta z królestwa mieczy którą opisuję, oraz kolejna karta z działu „tajemnicze karty”, kolorystyka użyta w tej karcie jest dosyć kontrastowa, nieco ciepła oraz zimna.

Opis karty:

Na pierwszym planie karty widać postać kobiety, która jest unieruchomiona za pomocą bandaży, jej oczy są również przepasane opaską aby nie widziała co się wokół niej dzieje. Po jej lewej stronie widać pięć mieczy pionowo wbitych w ziemię, po jej prawej stronie widać trzy miecze. W oddali widać pagórek na którym widnieją budowle, zapewne jest to zamek a kobieta owa jest wygnana i osądzona.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, poznasz w końcu prawdę o sobie samym, jak Ją tylko zaakceptujesz będzie Ci łatwiej znaleźć drugą połówkę. Twój wysiłek nie pójdzie na marne.
Jeżeli jesteś w związku, pary które się zeszły dawno temu albo niedawno, w końcu poznają o sobie prawdę, nawet tę najgorszą, to tak naprawdę od Was będzie zależało czy Ją zaakceptujecie i czy będziecie dalej chcieli brnąć w związek, czy może się rozstaniecie, niemniej jednak jeżeli wybierzecie drogę akceptacji, Wasz związek będzie mocniejszy i trwalszy niż dotychczas.

W finansach:

Jeżeli będziesz miał jakieś problemy w pracy, prawdopodobnie będziesz musiał dobrać jakieś metody działania, będzie ich sporo ale wybierzesz mądrze, Twój wysiłek nie pójdzie na marne i zostanie zauważony przez szefostwo.

W zdrowiu:

Dużo się o zdrowiu nie da powiedzieć, jeżeli zaakceptujesz swoje ciało takim jakie jest będzie dobrze. Nic nie zmieniaj, po prostu bądź sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *