11 października 2014

Tarot – X Buław

X buławTarot – X buław

Karta dosyć tajemniczo wyglądająca, oznaczona numerem X. Tak można by było określić tę kartę, można dodać do tego iż widać tutaj postać zmierzającą w drugą stronę od osoby która wyciągnęła tę kartę.

Wygląd karty:

Jak już zdążyłem wyżej zauważyć, na karcie widnieje postać mężczyzny, odzianego w pomarańczową szatę, w ręku trzymający dziesięć pałek. Postać ta jest zwrócona w drugą stronę od osoby patrzącej na kartę, oznaczać to może iż ów mężczyzna zebrał plony i powraca do swojego miejsca zamieszkania. W tle karty właściwie widać kilka budynków, więc ten opis karty całkowicie by się zgadzał z tym co napisałem.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać przed Tobą kilka romansów, a raczej kilka zauroczeń, niestety nie będziesz umiał wybrać odpowiedniej kandydatki. Jeżeli jesteś w związku, zwróć uwagę na stare i niedokończone sprawy, najpierw nimi się zajmijcie wspólnie, potem zaczynajcie nowe sprawy tylko w tej kolejności jesteście w stanie poradzić sobie z przeciwnościami losu.

W finansach:

W pracy na Ciebie nakładają zbyt duży nacisk, masz bardzo dużo obowiązków i zaczynasz powoli sobie z nimi nie radzić. Nie załamuj się, porozmawiaj ze swoim pracodawcom, czy nie było by możliwości aby rozdzielić choć część Twoich obowiązków między Twoimi kolegami, niektórzy z nich mają takich obowiązków mniej a na pewno by Ci trochę ulżyło.

W zdrowiu:

Ostatnio zdrowie mogło dać Ci się we znaki, jest to efekt przepracowania się. Karta mówi o tym że masz wzmożoną aktywność fizyczną, postaraj się trochę to uspokoić, spróbuj się zrelaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *