25 grudnia 2014

Tarot – X Kielichów

X kielichówTarot – X Kielichów

X kielichów, karta w sumie dosyć ciekawa, bo jak można nazwać narysowaną tęczę z kielichów?
A no właśnie. Tzn. tęcza jak tęcza, kolorystycznie jej do tego dużo brakuje ale konturem ją przypomina.

Opis karty:

Na środku karty widać mężczyznę oraz kobietę w objęciu zapewne miłosnym, para unosi ręce do góry jakby dziękowała za wszystko co zostało im dane, po ich prawej stronie zauważyć można chłopca i dziewczynkę którzy zapomnieli się w tańcu i swawoli. Przed postaciami widniejącymi na karcie zauważyć można domostwo, pagórki, drzewa oraz rzekę albo drogę prowadzącą do tego domostwa a nad nimi widnieje ( tęcza ) z kielichów.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, spotkasz kogoś na swojej drodze, pomoże Ci w tym ktoś z grona Twoich przyjaciół, albo ktoś z grona rodziny, takie zaaranżowane spotkanie zaowocuje długotrwałym związkiem.
Jeżeli jesteś w związku, widać przed Wami kolejny krok, jeżeli jesteście w zwykłym związku widać przed Wami zaślubiny, a jeżeli jesteście w związku małżeńskim, to widać w karcie narodziny dziecka, albo i ślub własnego dziecka.

W finansach:

Dużo tutaj mówić nie muszę, wszystko wygląda dobrze w karcie, masz dobrą pracę, możliwości zarobienia większych pieniędzy i poprawy swojego bytu. Czego chcieć więcej?

W zdrowiu:

Karta pokazuje wyśmienite zdrowie, praktycznie idealne na różnego rodzaju swawole i zabawy, oczywiście z umiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *