1 stycznia 2015

Tarot – X Mieczy

X mieczyTarot – X Mieczy

Chyba ze wszystkich kart tarota, najbardziej nie lubię tej karty do interpretacji, nie przedstawia ona nic dobrego, a jedyne co mogę w niej zauważyć to cierpienie, ból.

Opis karty:

Na dole karty widać ciało, zapewne jest to ciało mężczyzny ( jeżeli zwrócimy uwagę na długość włosów) odzianego w żółto czerwoną szatę, w jego ciało wbitych jest dziesięć mieczy. W otoczeniu ciała widać zapewne jakiś zbiornik wodny a nad nim bardzo ciemne niebo, bez żadnej gwiazdy czy bez księżyca, po prostu czysta czerń.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie nastawiaj się że kogoś znajdziesz, jeżeli już znajdziesz kogoś, to wiedz iż jest możliwe że ta osoba będzie się bawiła Twoimi uczuciami.
Jeżeli jesteś w związku, zwróć uwagę na osoby które źle Ci życzą, ponieważ mogą one doprowadzić do rozpadu Waszego związku.

W finansach:

Twoja sytuacja w pracy jest napięta, najlepiej by było jakbyś strzegł się innych jak ognia, ponieważ jest osoba która chce Ci zaszkodzić, osoba która Ci zazdrości Twojego stanowiska i ta osoba zrobi wszystko abyś stracił ową posadę, nie daj się.

W zdrowiu:

Wiara w to że będzie dobrze czyni cuda, jeżeli jest kiepsko ze zdrowiem może zacznij wierzyć w to iż jest ono dobre, zacznij też działać bo zdrowie samo nie przyjdzie choć prawo afirmacji mówi co innego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *