31 stycznia 2015

Tarot – X Monet

X MonetTarot – X Monet

To już ostatnia karta z kart numerycznych w małych arkanach, po za dziesiątką monet zostają już tylko karty dworu.
Niemniej jednak co do samej karty, widać na niej pełno szczegółów, być może nawet jest ich za dużo.

Opis karty:

Na karcie widnieją dwie postacie, jedna odwrócona twarzą do nas, druga twarzą odwróconą w stronę wewnętrzną karty. Przy nogach postaci widać psy oraz dziecko. Zapewne osoby te stoją w bramie miasta, ponieważ po lewej stronie na filarze widnieje herb miasta. A w tyle karty widać zarys budowli z wieżą.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać że na swojej drodze spotkasz drugą połówkę, nie wiem kiedy to będzie, bo ciężko jest to określić, ale jak Ją zobaczysz to poznasz że to ona.
Jeżeli jesteś w związku, widać że jeżeli mieliście burzliwy związek do tej pory, wszystko się powoli ustabilizuje. Będziecie teraz w bardziej doskonalszym związku niż do tej pory czego Wam życzę.

W finansach:

Widać że masz smykałkę do finansów. Można wręcz powiedzieć że pieniądze będą się same do Ciebie pchały, niemniej jednak nie bierz tego aż tak na poważnie co napisałem i zwróć uwagę na to co się koło Ciebie dzieje w sferze pracy i majątku.

W zdrowiu:

Po ostatnich badaniach nawet jeżeli nie było Ci do śmiechu, to nie przejmuj się, widać że wszystko powoli się ułoży. Nic nie może wiecznie trwać, nawet największa choroba. Karta pokazuje iż jeżeli nawet zachorujesz, pokonasz chorobę w miarę szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *