2 października 2014

Tarot – XII Wisielec

tarot.12Tarot – XII Wisielec

Wisielec jest jedną z moich ulubionych kart, jest to postać mężczyzny który jak sama nazwa wskazuje został powieszony, ale najbardziej zastanawiającym faktem jest to że w pewnej książce o tarocie, wynika że wisielec jest na szczycie wieży, jest on pomiędzy dwoma światami zawieszony, pomiędzy światem żywych oraz umarłych. Niektórzy porównują Wisielca do Odyna zawieszonego na drzewie Yggdrasl

Wygląd karty:

Nie muszę zbytnio opisywać wyglądu karty, ponieważ już to praktycznie zrobiłem w krótkim opisie karty powyżej. Niemniej jednak mogę tylko dodać że przy głowie wisielca zauważyć można aureolę. A drzewo na którym jest powieszony spowijają liście.

Moja charakterystyka:

Wisielec jest osobą która chciała poświęcić swoje życie, zapewne z jakichś problemów osobistych. Niemniej jednak wisielec tarotowy jest pomiędzy dwoma światami, czyli to oznacza że ciągle ma wybór, może przeżyć jeżeli tylko wybierze mądrze.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie nastawiaj się zbytnio na znalezienie miłości swojego życia, nic co teraz będzie związane, nie będzie związane do końca życia.  Jeżeli jesteś w związku, trzeba spróbować przestać udawać obojętność i inne dziwne rzeczy, to Was nie przybliża ale tylko od siebie oddala. Naprawdę warto jest ratować związek w szczególności jeśli się z kimś jest od bardzo, bardzo dawna.

W finansach:

Być może szykuje Ci się jakaś umowa do podpisania, zwróć uwagę co w niej jest zawarte. Nie podejmuj zbyt szybko decyzji bo może być ona zgubna. Oraz uważaj ze swoimi genialnymi pomysłami które niby mają przyciągnąć pieniądze – one tak szybko nie przyjdą.

W zdrowiu:

Jeżeli coś Ci dolega, idź do lekarza, nie lekceważ żadnej dolegliwości bo może ona się przerodzić w coś poważniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Ania on 2 października 2014, 15:59
  1. Nie moge sie doczekac pozostalych opisow, dobra robota