2 października 2014

Tarot – XIV Umiarkowanie

tarot.14Tarot – XIV umiarkowanie

Karta ta jest również znana pod inną nazwą jaką jest Równowaga. Na karcie ze zdjęcia obok możemy zauważyć anioła, czasami jest on zastąpiony postacią kobiety.

Wygląd karty:

Jak już zdążyłem zauważyć powyżej, na karcie przedstawiona jest postać Anioła, z rozpostartymi skrzydłami, w dłoni trzyma on dwa kielichy z przelewającą się wodą z jednego do drugiego. W oddali widać zapewne wschodzące słońce, a sam Anioł unosi się nad jeziorem z jedną nogą w nim skąpaną.

Moja charakterystyka:

Anioł jest symbolem czystości, dobra, umiarkowania. Kielichy z przelewającą się wodą mają tutaj pokazać nam właśnie ową równowagę, Jeżeli ktoś ma coś więcej a druga osoba mniej, trzeba to więc wyrównać aby nie było sprzeczek. Wschodzące słońce mówi mi o tym że jest nowa nadzieja na coś, nowy początek. A noga skąpana w jeziorze ową wspomnianą czystość, niewinność i spokój.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, pamiętaj aby kierować się prostymi zasadami, nie trzeba nic kombinować bo to tylko może pogorszyć sprawę. Natomiast jeżeli jesteś w związku, wszystkie problemy które macie, możecie rozwiązać najprostszymi sposobami, rozmową, wyjazdem gdzieś razem, spędzeniem wspólnie czasu, pamiętaj tak naprawdę przyszłość Waszego związku jest w Twoich rękach.

W finansach:

Jeżeli masz jakieś ciekawe pomysły, projekty czy warunki do negocjacji lepiej odłóż je na inny termin, bardziej Ci sprzyjający. W chwili obecnej wszystkie takie rozpoczęte sprawy mogą spalić na panewce. Staraj się też oszczędnie wydawać swoje pieniądze, nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć.

W zdrowiu:

Jeżeli się źle poczujesz, możesz najzwyczajniej w świecie udać się do lekarza, nie wskazane są tutaj porady innych ludzi i mam tutaj na myśli znajomych, czy internautów. Nie ma to jak specjalista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *