3 października 2014

Tarot – XIX Słońce

tarot.19Tarot – XIX Słońce

Słońce to 19 karta z arkan Wielkich. Jest to bardzo miła karta dla oka, można z niej odczytywać tylko pozytywne emocje. Następuje ona po księżycu, w różnych taliach możemy się też spotkać z namalowaną smutną twarzą na słońcu, co trochę burzy pozytywny obraz karty.

Wygląd karty:

Słońce widniejące praktycznie na górze karty, z namalowaną twarzą. Słońce wygląda jakby się uśmiechało, do oświetlonych jego promieniami kwiatów na łące, czy dziecka bawiącego się na białym rumaku z długim, czerwonym sztandarem.

Moja charakterystyka:

Słońce jak i bawiące się dziecko, symbolizują tutaj dobrą zabawę, szczęście. Dziecko na białym rumaku oznacza tutaj przyjaźń, więź zaufania jaka pomiędzy nimi istnieje, a czerwony sztandar oznacza pozycję dziecka.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, w najbliższym czasie jeżeli szykują Ci się jakieś imprezy, wyjścia na miasto, powinieneś się na nie wybrać, choćby i nawet z tego powodu że na jednej z takich imprez możesz poznać swoją nową drugą połówkę. Jeżeli natomiast jesteś w związku, uczucia między Wami choć już były przytłumione, znowu nabiorą tego smaku co był kiedyś. Naprawdę poczujecie to że dzieli Was coś wyjątkowego.

W finansach:

Jeżeli sytuacja w firmie w której pracujesz jest niezmienna, a Ty od dawna starasz się o awans, możesz starać się bardziej bo być może jest teraz najwyższy czas abyś go otrzymał i poprawił swoją sytuację materialną.

W zdrowiu:

Koń by chciał mieć takie zdrowie jakie karta przypisuje je Tobie. Siły witalne, życie na pełnych obrotach, tak na pewno wiesz że żyjesz i nic Ci nie dolega. Tylko pamiętaj tak wiecznie nie będzie, więc nie zapominaj się wysypiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *