3 października 2014

Tarot – XX Sąd ostateczny

Karta_tarota_Sad_Ostateczny_201 Tarot – XX Sąd ostateczny

Karta ta ma różne odmiany nazwy sąd, np. sąd ostateczny czy sąd boży. Z takimi nazwami możemy się spotkać w różnych rodzajach talii tarota. Karta ta ma pozytywny przekaz, mówiący o pokonaniu przeciwności losu.

Wygląd karty:

Na karcie widnieje dosyć dużych rozmiarów Anioł, wyłaniający się z chmury, ze skrzydłami rozpostartymi oraz trąbiący na trąbce z flagą. Pod nim, widać ludzi którzy kierują swoje twarze w jego kierunku, niektórzy mają nawet podniesione ręce.

Moja charakterystyka:

Ludzie stojący w grobach, wznoszący ręce i twarze ku aniołowi pokazują że są mu wdzięczni, Anioł symbolizuje początek nowego życia, nadchodzące zmiany, na lepsze, karta również ta ma znaczenie przebaczenia ludziom ich grzechom.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, głowa do góry, miłość Cię znajdzie sama, a jak już spotkasz zaprowadzi Cię ona prostą drogą, bez zakrętów do szczęścia na jakie zasługujesz. Natomiast jeżeli jesteś w związku, długie kłótnie które między Wami były ustaną, w Waszym związku jak i w Waszym domu zagości radość i harmonia a stosunki między Wami się polepszą. Czego Wam serdecznie życzę.

W finansach:

Czy ostatnio miałeś jakieś pomysły na siebie? Na swoje życie? Jeżeli odpowiedź jest „Tak” możesz być spokojny, mają szansę zaistnieć one w życiu. Niemniej jednak będzie to wymagało od Ciebie cięższej i bardziej systematycznej pracy.

W zdrowiu:

Małe dolegliwości wkrótce miną, odzyskasz dobre samopoczucie i pokonasz przeciwności losu. Życzę Ci dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *