3 października 2014

Tarot – XXI Świat

Karta_tarota_Swiat_21Tarot – XXI Świat

Karta tarota oznaczona numerem XXI jest już ostatnią kartą w Arkanach Wielkich, nazywana również w innych taliach jako np. Korona Magów czy Wszechświat.

Wygląd karty:

Po środku karty widnieje postać kobiety, trzymająca w rękach pałeczki. W czterech rogach karty widać twarze Mężczyzny, Orła, Lwa i Bawołu.
Na karcie tej kolorystyka jest raczej ciepła, miła dla oka.

Moja charakterystyka:

3 twarze zwierzęce i 1 twarz mężczyzny jest to znak Ewangelistów. Tańcząca kobieta w wieńcu symbolizuje radość, szczęście oraz powodzenie w tym co się robi.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, długo to już nie potrwa, szykuje Ci się miłość z prawdziwego zdarzenia albo i że tak powiem bardzo ciekawe uczucie i dużo czułości i intymności. Reszta nie będzie miała już takiego znaczenia, będziesz tylko Ty i Twoja partnerka. Jeżeli jesteś w związku, radości nie będzie końca, karta nawet mówi o narodzinach dziecka, to wszystko zależy jak się między Wami ułoży.

W finansach:

Lepiej abyś trochę przystopował z wychodzeniem przed grupę i byciem w centrum uwagi, swoje już zrobiłeś i jesteś na dobrej drodze do awansu a co za tym idzie polepszenia swojej sytuacji finansowej. Czego trzeba więcej?

W zdrowiu:

Po ostatnich kiepskich nowinach, wszystko zacznie się układać po Twojej myśli. Niektórzy chcieli by mieć tyle energii życiowej jaką teraz będziesz miał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *