26 września 2014

Tarot – VII Rydwan

rydwanTarot – VII Rydwan

Karta  ma wiele znaczeń, ale głównym jej przesłaniem są zmagania, zarówno te, które należą do przeszłości, jak i te przyszłe. Rydwan może dotyczyć też jakiejś dość istotnej relacji lub też aktualnego związku, który wymaga rozwagi, zaangażowania. Czasami karta ta wiąże się z problemami finansowymi, by uważać, biorąc kredyt, upewnić się, czy uda sie go spłacić. Karta może oznaczać dalsze podróże. W zależności od kart sąsiednich w danym rozkładzie, Rydwan oznacza, iż tryumf nie będzie należał do przypadku, a wszystko, co idzie za pomyślnym rozwiązaniem spraw, jest głównie zasługą kwerenta.

Wygląd karty:

Po środku karty w niezwykle malowniczym rydwanie zauważyć można siedzącego w nim mężczyznę z pałką w ręce i koroną na głowie. Odziany w zbroję koloru złotego i niebieskiego. Na rydwanie widać znak skrzydeł, u boku rydwanu siedzą dwa sfinksy jeden czarny drugi biały a w tle karty widać oddalające się miasto z rzeką.

Moja charakterystyka:

Mężczyzna w rydwanie symbolizuje zakończenie spraw sukcesem, zostawienie ich i podążanie naprzód wybraną drogą. Sfinksy w kontrastujących barwach oznaczać mogą kolejne wyzwanie z którym przyjmie nam się zmierzyć i tylko od nas zależy w którą stronę pójdziemy, w stronę sfinksa białego, czy czarnego? O to jest pytanie.

Moja interpretacja:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie przejmuj się za niedługo nie będziesz mógł się odgonić od potencjalnych kandydatek, niemniej jednak będziesz musiał wybrać mądrze. Jeżeli jesteś w związku, miłość ponownie zakwitnie między Wami, a Ty poczujesz się bardziej dowartościowany i bardziej pożądany przez drugą osobę.

W finansach:

Nie musisz się wychylać z tłumu aby ludzie Cię zauważyli i byli Ci wdzięczni za Twoją pracę. Być może za niedługo nadejdzie czas gdzie Twoja praca zaowocuje dodatkowymi środkami pieniężnymi.

W zdrowiu:

Jesteś zdrowy jak ryba, a jak się źle poczujesz, powinno szybko ustąpić. Przy okazji nie zapomnij o wychodzeniu na świeże powietrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *