5 września 2014

Wróżenie z kart tarota

Witam, wróżeniem z kart tarota zajmuję się już kilka lat. Zaczynałem od poszukiwania strony internetowej na której znalazł bym ciekawe informacje na temat wróżenia, na temat snów, przepowiedni i w końcu znalazłem, a była to strona http://www.zjawiskaparanormalne.pl Dzięki ludziom którzy byli tam zarejestrowani szybko zacząłem się uczyć nowych i ciekawych rzeczy, dowiedziałem się co to jest OOBE, LD, co to jest parapsychologia, ale co najważniejsze trafiłem na dział wróżb.
Tam na stronie internetowej, trafiłem na użytkowniczkę Ajka, która mnie wszystkiego nauczyła, była i ciągle jest moim mentorem, jeśli czegoś nie wiem zawsze mogę się jej zapytać o radę.
Ta strona internetowa otwarła mi oczy na świat ezoteryki.

Z kartami tarota tak jak napisałem powyżej spotkałem się kilka lat temu, w Krakowie poszedłem na rynek, a z niego na mały rynek gdzie w uroczym miejscu znajduje się sklep ezoteryczny. Jego nazwa to CUD czyli Ciało, Umysł, Duch ( stąd też w nazwie mojej strony znajduje się słowo CUD ) Tam poprosiłem sprzedawczynię o pokazanie mi kart tarota, pokazała mi chyba z 20 różnych talii, ale tylko jedna do mnie przemówiła, była to talia kart A.E. Waite. Do kart tarota dokupiłem sobie książkę i tak właśnie zaczęła się moja przygoda z kartami.

Na początku wróżyłem na forum, za darmo, wróżyłem tylko jednym systemem 3 kart, karta przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dzięki temu rozkładowi poznałem dużo ciekawych innych rozkładów, niektóre nawet sam wymyśliłem do moich prac.

Obecnie wróżę na forum ( od czasu do czasu ) ale również chciałbym tutaj wróżyć, dlatego właśnie założyłem tego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  jenosion on 1 stycznia 2015, 22:09
 1. Chciałbym podziękować Bartemausowi za wróżbę na 2015 , z całego serca polecam bardzo miły człowiek jeszcze raz dziękuje.

 2. bartemaus on 20 grudnia 2014, 23:20
 3. A może tak po prostu napiszesz email? Jeżeli bym był do dupy to bym nie prowadził bloga, po za tym pytać można i odpisuję na każdą wiadomość. Jeżeli Ci nie odpisałem to oznacza że prawdopodobnie Twoja wiadomość doszła w skrzynce spam której nie sprawdzam.

 4. zawiedziony on 19 grudnia 2014, 10:51
 5. ten wrozkaz jest do dupy , siedzi na paranolmarium pierdoli coś o kartach a jak go pytam w emali to nić nie pisze mam powody przypuszczać ze to kolejny wiedzmin

 6. jesion on 4 grudnia 2014, 22:14
 7. Dla piotra zobacz na swoja date urodzienia załoze się ze tragedia zaczeła się gdy w dacie była 7 ja do 2017 nie bendziesz pracował kobieta od ciebie odejdzie , wasze reracje zaczeły byc chłode czensto się kucicicie umowe o prace dostaniesz gdy w dacie bendzie 7

 8. jesion on 4 grudnia 2014, 22:07
 9. Witaj chasło z paranolmalium swienty mikołaj Mam jedno pytanie czy 5.05.2015 wygram zielona karte do usa , moja data ur 1982.16 wrze , Jestem po rozwodzie i czy w stanach nanowo ułoze sobie zycie

 10. Piotr on 29 października 2014, 08:50
 11. Witam
  Mam na imię Piotr ur. 7-07-1971.Dowiedziałem się o Panu z audycji Paranormalim .Jeśli chce Pan udzielić mi porady będę wdzięczny , lecz nie mogę zapłacić w chwili obecnej . Od pewnego czasu jestem bezrobotny a mam na wychowaniu dwoje dzieci . Ciągnie się za mną jakieś fatum , od pięciu lat ciągłe niepowodzenia zawodowe i także rodzinne , zaczynam już podejrzewać jakąś klątwę . Proszę o radę .
  Piotr